Ako doručujeme bicykle a elektro bicykle!?

Žiadny komentár nebol pridaný

ako doručujeme bike

V dnešnej dobe, je už samozrejmosť predávať bicykle a elektro bicykle prostredníctvom eshopu a stým je spojené aj doručenie bicykla alebo elektro bicykla. Ako ti teda doručíme tvoj nový (e)bajk?

Každý bicykel alebo elektro bicykel, je možné objednať v našom eshope. Sú dve možnosti buď ho máme skladom ihneď odosielame do 24 hodín alebo je na sklade u dodávateľa a to väčšinou trvá cca 3 pracovné dni. Pokiaľ bicykel je novinka a nie je ešte vyrobený môže sa stať, že budeš musieť čakať cca mesiac stým, že ťa individuálne bude kontaktovať niekto z nášho tímu a dohodnete sa ako ďalej.

V našom eshope si môžeš vybrať dva spôsoby dopravy a to:

  • Osobný odber – bicykel alebo elektro bicykel ťa čaká poskladaný a nachystaný na vyzdvihnutie na pobočke, ktorú si si vybral.
  • Doručenie kuriérom

Pre doručenie kuriérom všeobecne platí, že (elektro) bicykel príde zabalený v krabici a bude rozložený. Pýtaš sa ako?

Na bicykli bude z demontované predné koleso, riadidlá, sedadlo so sedlovkou a pedále. V prípade elektro bicykla plus odpojený displej.

Bohužiaľ skrz bezpečnú dopravu neviem poslať už (elektro) bicykel zložený ale my v ENERGYBIKES sme ti spravili video návod, ktorý keď si pozrieš tak to zvládneš aj sám doma :).

Odkaz na video návod nájdeš tu: AKO POSKLADAŤ ELEKTRO BICYKEL a ako na prvé spustenie!?

Samozrejme video návod je pre elektro bicykel zároveň aj pre bicykel :).


Máš otázku?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *